Je tu zima je tu súťaž !!!

zaujímavá súťaž o skipasy

link na FB https://www.facebook.com/328158473954865/photos/a.337447863025926/1736353339802031/?type=3&theater

link na kvíz https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSfGlvCgaLx_fGf8ic4Ir_qaYr_0NzFLrZoKKuvyI0vJFWGg/viewform

*****************************************************************************************************************************

Aj tento rok sme pre študentov pripravili zaujímavý projekt.

Keďže už asi každý má mobilný telefón, môže ukázať svoje tvorivé schopnosti natočením krátkeho filmu, klipu...

viac info na   www. filmovaskola.sk

Dôležitá informácia o využití preukazu v Čechách od 1.9. Čítaj TU

Inštrukcie k používaniu Preukazu ISIC/EURO26

1. Na preukaz je potrebné nalepiť fotografiu s použitím priloženej fólie. Bez fotografie je preukaz neplatný.

1.  Pre využívanie zliav ISIC a EURO<26 v obchodoch, kinách, Orange, kúpaliskách, e-shopoch, na cestovanie, poistenie,  na zľavy ISIC a EURO<26 v zahraničí  je preukaz platný hneď od obdržania, až do doby vyznačenej na preukaze, napr. 09/2019.

V ďalšom roku sa platnosť preukazu predlžuje kúpou a nalepením známky 09/2020.

Viac na: www.studentskypreukaz.sk

1.  V SAD sa karta aktivuje prvým nabitím kreditu u šoféra autobusu alebo na predajnom mieste dopravcu.

1.  V MHD (na predajnom mieste alebo cez internet) si žiak môže na preukaz kúpiť mesačník, alebo nahrať kredit.

1.  Pre použitie na bezplatnú vlakovú dopravu je potrebné, aby žiak s preukazom ISIC/EURO26  išiel po 1.9.2018 na železničnú stanicu a preukaz si zaregistroval. Pre registráciu je potrebný preukaz totožnosti, registrácia je zdarma. Registráciou žiak získa  papierový preukaz zákazníka. Pri cestovaní používa už iba svoj preukaz ISIC/EURO<26 – najprv si kúpi cestovný lístok na bezplatnú dopravu za 0 € a vo vlaku ukáže revízorovi lístok a svoj preukaz ISIC/EURO<26. (papierový preukaz od železníc už nemusí nosiť).

Viac na:  www.transcard.sk